Lampy

CIRCUS

Circus je designové závěsné světlo klasického a nadčasového vzhledu.

Circus je vyroben z hliníku a k dispozici je v barvě bílé, šedé a černé, se zlatým exteriérem světla u černé a bílé a s bílým exteriérem u šedého.

Rozměr.
ø 15 x v. 18 cm
ø 36 x v. 42 cm
ø 56 x v. 31 cm
 

BOULE

Boule, jednoduché kulovité dekorativní designové závěsné světlo.

Vysoce leštěné kovové povrchy a silné, pevné tóny jsou efektní a hravé, jako korálky. Boule je vyrobena z nerez leštěné oceli.

K dispozici v barvě bílé, černé, stříbrné a měděné.

Rozměr: ø 12 cm, v. 13 cm

BUBBLE

Bubble, jednoduché hravé dekorativní designové závěsné světlo.

Vysoce leštěné kovové povrchy a silné, pevné tóny jsou efektní a hravé, jako korálky. Bubble je vyrobena z nerez leštěné oceli.

K dispozici v barvě bílé, černé, stříbrné a měděné.

Rozměr: ø 12 cm, v. 29 cm

CORALINE

Designová závěsná lampa COLRALINE.

Coraline je zenová hra, jejímž cílem bylo dosáhnout rovnováhy v poměru dřevěných částí stínidla a vzdušné prázdnosti, která ho spoluvytváří.

K dispozici v provedení ořechového či dubového dřeva.

Rozměr:
ø 40 x 20 cm
ø 50 x 35 cm
ø 60 x 31 cm

KOURA

Designová, závěsná lampa z bambusu nabízí barevná provedení vnitřní strany v odstínech bílé, žluté, červené, oranžové, růžové, limetkové či v barvě ,,vody a dále je k dispozici celá v provedení přírodního bambusu. Je možné ji také celou lakovat na černý odstín.rozměr:
výška : 500, 960, 1600, 2000, 2400 mm 
                                               

DENT

Dent je závěsná, designová, keramická lampa, ve tvaru vymačkaného a deformovaného potrubí, která je k dispozici ve dvou výškách.

Kombinace keramiky a dřeva působí opravdu jemně a nevšedně.

Rozměr:
š.30 x hl.19 x v.56 cm
š.19 x hl.13 x v.40 cm
 
 

KIKI

Kiki je závěsné, designové, keramické světlo pro použití v soukromých i veřejných prostorách.

Kiki je k dispozici v různých měkkých pastelových barvách a kopíruje klasický tvar zvonů. Může být použito jednotlivě či ve skupince více kusů.


Rozměr.
Ø 25 x 27 výška cm
 

TORA

Tora je závěsné, designové, keramické světlo pro použití v soukromých i veřejných prostorách.

Tora je k dispozici v různých měkkých pastelových barvách a pro její tvar byly inspirací staré arabské olejové lucerny.


Rozměr:
Ø 25 x 27 výška cm
 

NUMERO 3

Designová stojací lampa NUMERO 3.

Nerezová základna, která působí jako protizávaží je z broušeného matného nerezu. Je navržena tak, že může být umístěna například pod deskou stolu, nebo sedací soupravou a aby paprsek světla směřoval tam, kde jej potřebujete.

  Base lampy je vyrobená z masivního ořechového dřeva. Širm je k dispozici v několika barevných provedeních, nebo je možné si na čalounění širmu dodat i vlastní materiál.


Rozměr : š. 60 x hl.64 x v. 172 cm

Širm má rozměr : Ø 41, v. 33,5 cm

SNOWFLAKE

Designová lampa SNOWFLAKE je vyrobená z bambusu na Novém Zélandě a nabízí se celá v přírodním provedení.

K dispozici ve 3 velikostech, které si složíte doma. Během skládání své lampy zažijete veselé chvilky a z hotové lampy budete mít jistě mnohem větší radost, než kdybyste ji hotovou vybalili z krabice. Pouze u největšího rozměru Ø 160 cm je doporučeno profesionální složení.

Je to další výsledek z mého výletu na Antarktidu. Miluju nečekané vzory -  David Trubridge.

rozměr: Ø 800 mm x v. 400 mm

rozměr: Ø 1000 mm x v. 500 mm

rozměr: Ø 1600 mm x v. 700 mm

PEQUOD

Designová lampa PEQUOD je vyrobená na Novém Zélandě z přírodního bambusu kombinovaného s polykarbonátem.

K dispozici ve 2 velikostech, které si složíte doma. Během skládání své lampy zažijete veselé chvilky a z hotové lampy budete mít jistě mnohem větší radost, než kdybyste ji hotovou vybalili z krabice.

Pequod odvozuje svůj název od velrybářské lodi v románu Hermana Melvilla Moby Dick. Její vlnící tvary připomínají vlny.rozměr: Ø 270 mm x v. 380 mm

rozměr: Ø 350 mm x v. 380 mm

KINA

Kina je maorský název novozélandských mořských ježků. Pod jejich ostny je tvar podobné struktury jako lampa KINA. Designová lampa KINA vyrobená z bambusu na Novém Zélandě se nabízí celá v přírodním provedení, nebo barvení  vnitřní strany v odstínech bílé, žluté, červené, oranžové, růžové, limetkové či v barvě ,,vody´´. Dále se nabízí varianta moření celé lampy na černý odstín.

  K dispozici v 5 velikostech, které si složíte doma. Během skládání své lampy zažijete veselé chvilky a z hotové lampy budete mít jistě mnohem větší radost, než kdybyste ji hotovou vybalili z krabice. Pouze u největšího rozměru Ø 140 cm je doporučeno profesionální složení.


rozměr: Ø 440 mm x v. 200 mm

 

rozměr: Ø 600 mm x v. 280 mm

rozměr: Ø 800 mm x v. 370 mm

rozměr: Ø 1000 mm x v. 420 mm

rozměr: Ø 1700 mm x v. 650 mm

CORAL

Jedinečně lehká a designově čistá lampa, připomínající korál jaký naleznete v korálovém útesu. Ojedinělou se pro Vás stane i skutečností, že ji dostanete rozloženou na malé kousky ve tvaru korálových prstů. Během skládání své lampy zažijete veselé chvilky a z hotové lampy budete mít jistě mnohem větší radost, než kdybyste ji hotovou vybalili z krabice.
Lampa z bambusu nabízí barevná provedení vnitřní strany v odstínech bílé, žluté, červené, oranžové, růžové, limetkové či v barvě ,,vody´´. Dále se nabízí varianta moření na černý odstín z obou stran a nově i možnost oboustranného provedení v bílé barvě.


rozměr: Ø 400 mm

rozměr: Ø 600 mm

rozměr: Ø 800 mm

rozměr: Ø 1000 mm

rozměr: Ø 1700 mm

 

FLORAL

Designová lampa inspirovaná australským květem. Stejně tak, jako lampu CORAL, i tuto obdržíte rozloženou na malé kousky ve tvaru květů. Během skládání své lampy zažijete veselé chvilky a z hotové lampy budete mít jistě mnohem větší radost, než kdybyste ji hotovou vybalili z krabice.
Dále se nabízí varianta moření na černý odstín z obou stran a nově i možnost oboustranného provedení v bílé barvě.

rozměr: Ø 400 mm

rozměr: Ø 600 mm

rozměr: Ø 800 mm

rozměr: Ø 1000 mm

rozměr: Ø 1700 mm

SOLA

Designová lampa SOLA je novinka pro rok 2013. SOLA je vyrobena z bambusové překližky a rozměr o Ø 1350 mm je vyroben z překližky pinie na Novém Zélandě. Nabízí se celá v přírodním provedení, nebo barvení  vnitřní strany v odstínu oranžové.

  K dispozici ve 3 velikostech, které si složíte doma. Během skládání své lampy zažijete veselé chvilky a z hotové lampy budete mít jistě mnohem větší radost, než kdybyste ji hotovou vybalili z krabice.


rozměr: Ø 800 mm
 

rozměr: Ø 1000 mm

rozměr: Ø 1350 mm 

FLAX

Jedinečnému vzhledu lampy FLAX byl inspirací novozélandský len. I tuto lampu obdržíte nesmontovanou v malé krabičce.

Lampa může být provedena celá z přírodního bambusu, nebo lze vnitřní stranu vybírat v barvách bílé, černé, žluté, červené, oranžové, zelené, růžové, limetkové či v barvě ,,vody´´. Dále se nabízí varianta bílé barvy z obou stran nebo moření na černý odstín.
 


Rozměr:

Ø800mm, výška 220mm
 
Ø1500mm, výška 325mm

HINAKI

Předlohou pro tuto nádhernou lampu byla past na ryby, speciálně na úhoře, kterou kmen novozélandských domorodců nazývá právě HINAKI. Toto designové svítidlo je vyrobeno z bambusové překližky a nabízí se v různých barevných variantách.
Lampa může být provedena celá z přírodního bambusu, nebo lze vnitřní stranu vybírat v provedení barvy bílé, černé, žluté, červené, oranžové, zelené, růžové, limetkové či v barvě ,,vody´´. Dále se nabízí varianta bílé barvy z obou stran nebo moření na černý odstín.
 
Ve všech rozměrových variantách se světlo dodává rozložené v malé krabici.

Rozměr:

Ø170mm, výška 500mm
 
Ø320mm, výška 900mm
 
Ø500mm, výška 1400mm

SWISH

Designové svítidlo SWISH je určeno pro ty, kteří chtějí  jemné osvětlení. Paprsky světla procházejí skrz mezery lampy a vytvoří příjemnou atmosféru.

K dispozici je v přírodní bambusové překližce nebo překližce mořené na černý odstín.
 
Světlo se dodává již složené v obou rozměrech.

Rozměr:

Ø220mm, výška 550mm
 
Ø285mm, výška 740mm
 

ULU

Ulu, tak Tahiťané nazývají strom chlebovník. Design těchto tvarů jedinečné lampy je založen na krásných výrazných listech tohoto stromu.

K dispozici je v přírodní bambusové překližce nebo překližce mořené na černý odstín.
 


Rozměr:

Ø385mm, výška 400mm
 
Ø385mm, výška 650mm


 

RIGA

Designová stojací lampa Riga s halogenovým světlem 20 W.

K dispozici v barvě bílé, černé, bronzové a dvou odstínech šedé.

Rozměr :
Ø30 x 185 výška v cm

OSIEM

OSIEM je nerezová lampa vyrobená FIDU technologií navržená jako podstavec pro žárovku.  Je k dispozici v barevných odstínech bílé, černé, modré a v leštěné nerez oceli- inox.

Kabel a žárovka není součástí.

Rozměr: Ø36 x výška 40cm

ROPE TRICK

Designová stojací lampa ROPE TRICK je k dispozici ve třech barevných variantách : černá RAL 9005, žlutá Pantone 7548C a písková RAL 1001.

Vysoce kvalitní a progresivní design, který integruje technologie LED v dynamické podobě. Světlo obsahuje řadu moderních materiálů.

Akrylové stínítko se světlem může klouzat po krku lampy flexibilním způsobem. To umožňuje nastavení světla nahoru, dolů či do stran.

Váha: 5 kg

Rozměr: výška 180 cm, 

KAPOW !

Designové závěsné světlo.
Kapow! je hravý, zábavný a vtipný, který se hodí kamkoliv. Hravé použití jednoduchého materiálu, Kapow je vyrobený z bílých nylonových trubek.


Rozměr: 30 x 30 cm


 

DENT GOLD

Designové závěsné světlo DENT GOLD.

Dodává se ve dvou velikostech a v provedení lesklý bílý nebo metalický zlatý povrch. Vypadá jako lisovaný a foukaný kov, ale ve skutečnosti je to měkký, lehký polyethylen.
DENT GOLD je dodáván v demontu. Jeho montáž trvá 30 sekund, nepotřebujete žádné nástroje, pouze pár mozkových buněk.

Rozměr:
Ø 53 x výška 23 cm
Ø 80 x výška 36 cm

BEADS

Designové závěsné světlo BEADS.

Beads je vyroben z nerozové oceli v konečné úpravě na bílý odstín, chromovaný, měděný a gunmetal /tmavě šedý povrch/.

Rozměr:
Ø 54 x výška 48 cm
Ø 77 x výška 41 cm

Zpět nahoru