Barové židle

Beret

Designová barová židle Beret je novinka představená v Miláně 2018.

Beret má jednoduchý, ale propracovaný tvar, kdy "méně je více" v případě této úžasné barové židle.

Nohy jsou vyrobeny z masivního jasanového dřeva, sedák je vyroben z mikro-perforované překližky. Jedná se o nejmodernější materiál, který umožňuje vyrábět různé tvary ve snížené tloušťce. Zakřivení sedáku je navrženo tak, aby byl kopírován obrys těla. Opěradla není potřeba

Rozměr:
v.65 x Ø 38 cm
v.73 x Ø 38 cm
v.82 x Ø 38 cm


 

LINEO

Designová barová židle Lineo má kovovou konstrukci, která je k dispozici v nerezu, chromovaná či lakovaná přáškovou barvou.

Sedák je vyroben z ohýbané dubové překližky v přírodním vzhledu, vymývaném dubu a lakovaném dubu. Sedák lze dále také čalounit látkou, nebo kůží.

Rzměr:
v.65 x š.43 x hl.39 cm
v.73 x š.43 x hl.39 cm
v.82 x š.43 x hl.39 cm

OTTO

Designová barová židle Otto má kovovou konstrukci vybavenou plynovým pístem, která je lakovaná přáškovou barvou na odstín bílé, černé či ve variantě satinovaného chromu.

Sedák je vyroben z dubu. K dispozici je varianta v přírodním vzhledu, vymývaném dubu, vzhledu teaku, tmavého ořechu, šedého dubu, wengé a černě lakovaném dubu. Dále je k dispozici sedák lakovaný ve vzhledu ,,otevřených pórů'' / 8 barev dle vzorkovnice výrobce/.

Sedák lze také čalounit látkou, nebo kůží.

Rzměr:
v.65-78 x š.38 x hl.38 cm

INDUSTRIAL STOOL

Barová židle pro vnitřní i vnější použití v industriálním vzhledu.
Provedení : kov lakovaný na tmavě šedou barvu.

Rozměr:
ø 45 x v. 47 cm
ø 45 x v. 64 cm
ø 45 x v. 80 cm

REVOLVER STOOL

Designová barová židle REVOLVER STOOL Vám dovoluje se při sezení otáčet o 360º, což je univerzální možnost sezení na baru či u kuchyňského pultu.

Židle má výrazně tenké a přesto robustní kruhové sedadlo, které má mírně konkávní tvar pro větší pohodlí při sezení.
Kruhová silueta sedadla se odráží i v opěrce pro nohy. Sedadlo a opěrka pro nohy jsou v souzvuku, který poskytuje pocit pohodlí a jednoty.
Použítí pro veřejné i soukromé interiéry, k dispozici je ve výšce pro pult či bar.

Materiál : ocel stříkaná práškovou barvou, hliníkové ložisko.
Barevné provedení je možné vybrat v červené, šedé či černé barvě.

Rozměr :
Ø 34 x výška 65 cm
Ø 34 x výška 76 cm
 

PALLEOSSA BAR

Designová barová židle Pelleossa má dřevěnou robustní konstrukci v přírodním buku, dubu, či ořechu.
  Sedák lze čalounit kůží či látkou.

Palleossa je také k dispozici jako židle s či bez područek.


Rozměr :
42 x 44 x 80 cm

LECHUCK

Barová židlička LECHUCK má lakované nohy v odstínu bílé, žluté, modré, světle šedé, tmavě šedé a černé.

Velice pohodlný sedák je ve tvaru sedla jízdního kola a je k dispozici v olejovaném buku.

Rozměr :
33 x 33 x 45 cm
33 x 33 x 65 cm

DEDO

Barová židlička DEDO má lakované kovové nohy v odstínu bílé, žluté, modré, světle šedé, tmavě šedé a černé.

Velice pohodlný sedák ergonomického tvaru je k dispozici v olejovaném buku.

Rozměr :
30 x 30 x 46 cm
30 x 30 x 67 cm
30 x 30 x 76 cm

ACAPULCO BARSTOOL

Designová barová židle ACAPULCO BARSTOOL je inspirována klasickým křeslem ACAPULCO.
 Tato barová židle je ručně vyrobena v Mexiku !

  Barevné varianty výpletů : černá nebo petrolejová v kombinaci s rámem v černé barvě. A dále bílý výplet kombinovaný s rámem v bílé barvě.

Rozměr :
Ø 34, výška 66 cm
Ø 34, výška 75 cm

PLOPP BAR

PLOPP designová barová židle se skládá ze dvou ultra tenkých ocelových desek, které jsou svařované do požadovaného tvaru. Vzduch se pod vysokým tlakem střelí do materiálu a způsobí rozšíření oceli do konečného tvaru. Pomocí této technologie vznikne nový kus ocelového nábytku, který ve své podobě odkazuje na plastový nábytek, ale s pevností  a jakostí oceli. Myšlenkou je vytvořit lehkou konstrukci se snadnou výrobou a hlavně jedinečným výsledkem.

Provedení: nerezová ocel-inox, lakovaná ocel v barvách: bílá, černá, zelená, modrá, žlutá, červená, šedá, vzhled surové oceli.

Rozměr : Ø 35 cm, výška 75 cm

X SPIDER BAR

Designová barová židle X SPIDER je dalším modelm z kolekce X COLLECTION.

Barová židle X SPIDER nabízí mnoho variant provedení. Flexibilní, univerzální a útulná. Tato opravdu vysoce kvalitní barová židle je určena pro veřejné i soukromé použití uvnitř i venku.

Podnož je kovová a lze ji lakovat na odstín bílé, antracitové, vojenské zelené, béžové a do vzhledu hliníku.

Polypropylenový sedák si lze vybrat v barvě bílé, antracitové, červené, pískové, žluté a vojenské zelené.

Sedák lze dále čalounit kvalitními potahovými materiály a to jak pouze sedací polštář, nebo sedák celý frontálně, kdy zadní strana zůstává polypropylenová a vzniká tak zajímavý kontrast. Čalouněný sedák je pevný, nesnímatelný a poskytuje vyšší komfort sezení.

X WOOD BAR

Designová barová židle X WOOD BAR nabízí mnoho variant provedení. Flexibilní, univerzální a útulná. Tato opravdu vysoce kvalitní barová židle je určena pro veřejné i soukromé použití uvnitř i venku (pouze s kovovou podnoží).

Podnož je vyrobena z jasanového dřeva v přírodním provedení, nebo mořené na ořech či černou barvu.

Polypropylenový sedák si lze vybrat v barvě bílé, antracitové, červené, pískové, žluté a vojenské zelené.

Sedák lze dále čalounit kvalitními potahovými materiály a to jak pouze sedací polštář, nebo sedák celý frontálně, kdy zadní strana zůstává polypropylenová a vzniká tak zajímavý kontrast. Čalouněný sedák je pevný, nesnímatelný a poskytuje vyšší komfort sezení.

X FOUR BAR

Designová barová židle X FOUR BAR je další model z kolekce X COLLECTION.

Barová židle X FOUR BAR nabízí mnoho variant provedení. Flexibilní, univerzální a útulná. Tato opravdu vysoce kvalitní barová židle je určena pro veřejné i soukromé použití uvnitř i venku.

Podnož je kovová a lze ji lakovat na odstín bílé, antracitové, vojenské zelené, béžové a do vzhledu hliníku. Dále je noha k dispozici v chromovém provedení.

Polypropylenový sedák si lze vybrat v barvě bílé, antracitové, červené, pískové, žluté a vojenské zelené.

Sedák lze dále čalounit kvalitními potahovými materiály a to jak pouze sedací polštář, nebo sedák celý frontálně, kdy zadní strana zůstává polypropylenová a vzniká tak zajímavý kontrast. Čalouněný sedák je pevný, nesnímatelný a poskytuje vyšší komfort sezení.

NONO

Designová barová židle NONO je kompletně celá vyrobeza z polypropylenu, je to opravdu zábavná, stohovatelná barová židle.
   Židle nebo stolička? NONO představuje nový způsob sezení. Ideální pro neformální a dynamické situace, všude tam, kde je prostor omezený - bary, bufety, dočasné prostory výstav a vernisáží. NONO je lehký a všestranný objekt.

  Vybírat si můžete z barev : světle šedá, bílá, limetková a antracitová.

Tato opravdu vysoce kvalitní barová židle je určena pro veřejné i soukromé použití uvnitř i venku. Je odolná vůči UV záření a vodě.

JOHN JOHN

Designová barová židle John John je určena pro soukromé použití u vás doma, tak i ve veřejném prostoru kaváren, restaurací, barů.

  Sedák je vyroben z kvalitního nehořlavého plně probarveného polyuretanu odolného proti UV záření a proti poškrábání. Vybírat si můžete z barev : červená, zelená, šedá, modrá a oranžová.

  Podnož je chromová.

Barová židle John John může být použita v interiéru i exteriéru.

ROBIN

Designová barová židle Robin je určena pro soukromé použití u vás doma, tak i ve veřejném prostoru kaváren, restaurací, barů.

  Sedák je vyroben z kvalitního nehořlavého plně probarveného polyuretanu odolného proti UV záření a proti poškrábání. Vybírat si můžete z barev : červená, zelená, šedá, modrá a oranžová.

  Podnož je nerezová.

Barová židle Robin je otočná a vyškově nastavitelná.

ESTROSA

Designová barová židle ESTROSA je určena pro soukromé použití u vás doma, tak i ve veřejném prostoru kaváren, restaurací, barů.

Sedák je vyroben z extrudovaného hliníku, ušlechtilého kovu, který nezatěžuje životní prostředí, má minimální toxickou úroveň a je snadno recyklovatelný. Sedák je k dispozici v 8 barevných variantách :černé, šedé, červené, oranžové, žluté, zelené, fialové a modré. Rám barové židle ESTROSA je k dispozici v chromu, lakovaný na černou barvu, nebo lakovaný do vzhledu hliníku.

Barová židle ESTROSA může být použita v interiéru i exteriéru (pouze s lakovanou podnoží). Lze ji také stohovat, max. 8 kusů.

Rozměr : výška sedu 67 nebo 80 cm, š. 50 cm, hl. 50 cm, celková výška 74 cm nebo 87 cm.

Ve shodném designu je k dispozici také jídelní židle a lavička.

VITOS

Designová stolička VITOS. Vhodná do kuchyně, jako barová židle, nebo třeba ke klavíru.....
Struktura je z lakovaného dřeva v barvě černé, červené, žluté, bílé, zelené, pastelové modré, tmavě modré, oranžové, dva odstíny šedé a v přírodním buku.
  Sedák je přírodní bukové dřevo.

Stolička se nabízí ve 3 rozměrech.

Rozměr : výška 45-65 cm x š. 32 x hl. 28
             výška 55-75 cm x š. 37 x hl. 32,5
             výška 65-85 cm x š. 41 x hl. 41,5

MILK

Designová stolička MILK. K dispozici jsou 3 výšky.
 Struktura stoličky je vyrobena z přírodního buku lakovaného na barvu žlutou, bílou, červenou, zelenou a černou. Sedák je přírodní buk.

Rozměry :   nízká 28 x 25 v výška 46 cm
              střední 34 x 29 x výška 67 cm
              vysoká 35 x 31 x výška 76 cm

2525

Designová barová židle 2525.
  Tato barová židle dostala jméno podle svého tvaru, podle toho do jaké pozice se židle natočí, symbolizuje tvar číslice 2 nebo 5.

Vybírat si můžete z barev : bílá, antracitová, červená, písková a oranžová.

Tato opravdu vysoce kvalitní barová židle je určena pro veřejné i soukromé použití uvnitř i venku, vyrobena z polyethylenu. Je odolná vůči UV záření a vodě. Židle je stohovatelná (max. 8 kusů).

 
Rozměr :
výška 75 x Ø 28 cm sedák nahoře, Ø 42 cm dole.

CARAMELLA/BAR

Designová barová židle CARAMELLA.
Přímý a čistý design, obvod bez úhlů a neuvěřitelná jemnost zakřivení, která zjednodušuje složitost Caramelly. Organický tvar jasně zdůrazňuje okraj sedáku s rozdílnou tloušťkou ze shora dolů.

Možnosti podnoží: 4 nohy nebo 2 spojené nohy, 1 otočná noha se zpětným mechanismem
Materiály podnoží: chrom
Sedák je z laminátu v barvách dle vzorkonice výrobce s hranou z přírodní překližky. Sedák může být dále čalouněn výběrem eko kůží či látek.
 

EASY/BAR

Designová barová židle EASY BAR.
Čistá a jednoduchá designová kolekce navržená tak, aby navodila pocit tepla, které vnáší především dřevěné dýhy do chladných veřejných prostor. Perfektní a funkční řešení pro zařízení čekáren, restaurací, barů, společenských místností, kanceláří, letišť, škol a universit.
Mnoho různých druhů materiálů poskytne atraktivní řešení pro každý prostor.

Možnosti podnoží: kulaté nebo hranaté - 4 nohy, 2 spojené nohy, otočná na jedné noze se zpětným mechanismem
Materiály podnoží: chrom, stříbrný kov

Sedák z různých druhů dýh a barevného laminátu. Také je možnost zvolení si vlastní barvy či potisku. Sedák je též možné očalounit širokým výběrem kvalitních látek a kůží a eko kůží. Samozřejmostí je možnost dodat si pro očalounění židle vlastní materiál.

ETA BETA

Designová otočná barová židle ETA BETA.
Měkkost, barevnost a jemnost. Silná individuální image s unikátní a praktickou funkčností.
Podnoží: chrom.
Sedátko z polyuretanu, barva červená nebo černá.

Rozměr: výška sedu 79/109 x šíře 40 x hloubka 46cm
 

GULP/BAR

Kolekce pro lidi s osobitým stylem, kteří mají rádi komfort. Moderní interpretace zaměřená na jednoduchost, eleganci a praktičnost. Projekt, kde jsou různé tvary a materiály spojeny v jedno a kde je odhalena jemnost a pevnost. Celá kolekce splňuje různé účely a je výslovně určena pro použití v jakémkoliv veřejném prostoru.

Možnosti podnoží: 4 nohy, dvě spojené nohy, otočná židle na jedné noze se zpětným mechanismem
Materiály podnoží: chrom, stříbrný kov

Sedák může být z různých dřevěných dýh či mořeného dřeva v různých barvách nebo v různých barvách laminátu. Může být také čalouněno v široké nabídce látek či kůží a eko kůží.
 

HOOP/BAR

Designová barová židle HOOP.
Kolekce židlí, kde je vyvážena rovnováha mezi hladkými liniemi a barvami. Základní koncept tohoto programu byl navržen tak, aby splnil všechny požadavky k zařízení veřejných ale i soukromých prostor.

Možnosti podnoží: 2 spojené nohy s tyčí po podpěru Vašich nohou, otočná noha se zpětným mechanismem
Materiál podnoží: chrom, barvený kov

Sedák z polypropylenu v barvě bílé, šedé, tyrkysové, oranžové, červené a černé. Mohou být s čalouněným sedákem v široké škále látek i kůží a eko kůží.

Rozměr - 2 spojené nohy:
šíře 48 x hloubka 46 x výška sedu 61cm
nebo 77 x výška 69 nebo 85cm

Rozměr - otočná noha:
šíře 40 x hloubka 40 x výška sedu 61cm 
nebo 77 x výška 67 nebo 83cm

VALERIE BAR

Barová designová židle Valerie se strukturou v přírodním dřevě inspirovaná čínskou kulturou. Neobyčejně lehká a krásná.
Můžete vybírat z rozmanitého barevného provedení:

- celodřevěná židle v přírodním tonu ( buk, olejovaný dub a olejovaný americký ořech)
- dřevěný rám v přírodním tonu a sedák lakovaný v barvách bílé, černé, červené a žluté
- židle celá lakovaná v odstínech bílé, černé a červené
- dále lze čalounit sedák látkou či ekokůží
 

Rozměr: 56 x 55 x celková výška 95 cm / nebo 105 cm

MAMY/BAR

Lineární a jednoduchá kolekce. Židle připomínají šedesátá léta a nabízí různé funkce. Mamy/Bar a Mamy/B Bar jsou ideální k barovým pultům.

Možnosti podnoží: 2 spojené nohy v chromovém provedení, otočná noha se zpětným mchanismem v chromovém provedení

Sedák je čalouněný v látce či kůži nebo eko kůži. Samozřejmostí je jejich široký výběr.
 

Rozměr - 2 spojené nohy:
šíře 52 x hloubka 46 x výška sedu 77 x výška 81cm

Rozměr - otočná noha:
šíře 44 x hloubka 44 x výška sedu 61 nebo 77 x celková výška 65 nebo 81cm

 

HEE BAR

Designová barová židle HEE BAR.
 Nabízíme vám tvarově jednoduchou,čistou a krásnou barovou židli ve skandinávském designu. Design Hee Welling. Konstrukce je z galvanizované oceli s upraveným povrchem venkovní práškovou barvou. Možnost výběru z barvy bílé, černé, zelené, béžové, army zelené, šedé a v barvě rezavé. Nabízí se také čalounění sedáku ze speciální,,elektro-svařované látky´´. Židle jsou stohovatelné - až 15 kusů najednou. Odběr je minimálně 2 ks/balení.

Rozměry:
šíře 43 x hloubka 45 x výška sedu 65 x celková výška 76cm
šíře 44 x hloubka 47 x výška sedu 75 x celková výška 86cm

 

JW01 BAR

  Tvarově čistá designová barová židle se skandinávským designem inspirována sedmdesátými léty. Vhodná téměř do jakéhokoliv interiéru. Design Jakob Wagner.
Židle má nerezový rám s možností sedáku ve dřevěném provedení v černě mořené jasanové dýze nebo ořechové dýze. Další možností sedáku je bílý laminát.

Možno stohovat až 8 židlí na sebe. Tuto židli nabízíme také ve verzi čalouněného sedáku s velkým výběrem kvalitních látek a kůží. V tomto případě je možné stohovat jen 4 židle. Čalouněnou verzi sedáku lze volit i v prošívané variantě.

Rozměr židle: šíře 41/54 x hloubka 39/49 x výška 65/99,5 cm
                   šíře 41/54 x hloubka 39/49 x výška 75/110 cm

Na výběr dle výšky Vašeho baru.

 

CUBEE

Designová barová židle CUBEE určená pro veřejné i soukromé prostory.

Podnož je z leštěného nerezu, sedák lze čalounit látkou či koženkou.

Barová židle CUBEE je vyškově nastavitelná.

Rozměr :
výška 58 - 84 cm, šíře 32 cm, nerezové podnoží 38 x 38 cm

CUBEE 3

Designová barová židle CUBEE 3 je určená pro soukromé použití u vás doma, tak i ve veřejném prostoru kaváren, restaurací, barů.

Podnož je chromová, nebo lakovaná do odstínu černé, bílé či vzhledu hliníku a dále je k dispozici nerez leštěný, nebo broušený.

Barová židle CUBEE je k dispozici ve výšce 65 cm nebo 75 cm.

Rozměr :
výška 65 nebo 75 cm, sedák 32 x 32 cm,

podnož dole 34,8 x 34,8 cm u nižší varianty

podnož dole 35,5 x 35,5 cm u vyšší varianty

BODY TO BODY/BAR

Tento design, velmi obtížný na výrobu, připomíná podobu lidské struktury kostí v kombinaci s harmonickým designem.

Možnosti podnoží: 4 nohy
Materiály podnoží: chrom, nerez, barvený kov v 6 odstínech - sladěný s barvou sedáku nebo stříbrně stříkaný kov pro venkovní použití

Sedák může být z polycarbonátu nebo z plastu ASA+PC (lesklý plastový materiál odolný UV paprskům, stárnutí, žloutnutí) v barvě bílé, fosforově zelenožluté, oranžové, červené, tmavě modré a černé.

Rozměr: šíře 55 x hloubka 55/59 x výška sedu 77 x výška 114cm

BABY/BAR

Klasický design barové židle BABY.
Sedací systém charakterizovaný jednoduchým tvarem. Jasné a intenzivní barvy vytváří židli BABY velmi výrazný a ušlechtilý design. Tato židle Vám dává maximálně pružné využití, ideální pro řešení různých společenských požadavků.
Možnosti podnoží: 4 nohy s tyčí pro podpěru Vašich nohou v chromu nebo kovu stříkaném na stříbrnou barvu, otočná noha se zpětným mechanismem v provedení chromu nebo  nebo kovu stříkaného na stříbrný odstín.

Sedák  je možno vybrat v široké škále dřevěných dýh nebo barevném lakovaném provedení v bílé, šedé, černé, žluté, světle zelené, oranžové, červené, tmavě zelené, hnědé, tyrkysové, tmavě modré a cihlové barvě.

Rozměr - 4 nohy: sedák šíře 50 cm x hloubka 51 cm x výška sedáku 61 nebo 81 cm x celková výška 77 nebo 97 cm dle zvolené židle
Rozměr - otočná: sedák šíře 44 cm x hloubka 46 cm x výška sedáku 61 nebo 77 cm x celková výška 83 nebo 99 cm dle zvolené židle.

FERROVITOS

Designová, otočná barová či jídelní stolička.

Podnož je kovová lakovaná, sedák bukový přírodní, nebo lakovaný na černý odstín.

Rozměr.
Ø 43 x 58 - 78 výška

CHIACCHIERA BAR

Pevný a elegantní tvar, situovaný pro mnoho použití. Vychází z konceptu uzavřeného tvaru a výrazného obrysu. Navržená tak, aby se odprostila od klasického trendu.

Možnosti podnoží: 4 nohy podpěrnou tyčí pro Vaše nohy v provedení chromu, nerezové oceli nebo kovu stříkaného na stříbrnou barvu, otočná noha se zpětným mechanismem v provedení chromu nebo kovu střákaného na stříbrný odstín.

Sedák z polycarbonátu, z plastu ASA+PC a nebo polypropylenu v široké škále barev .

Rozměr- 4 nohy: šíře 52 x hloubka 56 x výška sedu 61 nebo 77 x celková výška 100 nebo 116cm
Rozměr- 4 nohy: šíře 43 x hloubka 52 x výška sedu 61 nebo 77 x celková výška 106 nebo 122cm
 

GULP/BAR

Kolekce pro lidi s osobitým stylem, kteří mají rádi komfort. Moderní interpretace, která se zaměřuje na jednoduchost, eleganci a praktičnost. Projekt, kde jsou různé tvary a materiály spojeny v jedno a kde je odhalena jemnost a pevnost . Celá kolekce splňuje různé účely a je výslovně určena pro použití v jakémkoliv veřejném prostoru.
Možnosti podnoží: dvě spojené nohy s podpěrou pro Vaše nohy v provedení chromu, 4 nohy s tyčí pro podpěru Vašich nohou v provedení chromu nebo kovu stříkaného na stříbrný odstín, otočná noha se zpětným mechanismem v provedení chromu nebo kovu stříkaném na stříbrný odstín.

Sedák může být z různých dřevěných dýh( přírodní buk, dub, zebrano, palisandr, černě mořený dub) či mořené dřevo v různých barvách nebo v různých barvách laminátu. Může být také čalouněno v široké nabídce látek či kůží.

Rozměr: 2 spojené nohy - šíře 49 x hloubka 52 x výška sedu 61 nebo 77 x výška 74 nebo 90cm
Rozměr: 4 nohy - šíře 41 x hloubka 52 x výška sedu 61 nebo 77 x výška 74 nebo 90cm
Rozměr: otočná - šíře 40 x hloubka 46 x výška sedu 61 nebo 77 x výška 71 nebo 87cm
 

GINGER

Designová barová židle GINGER.
Kovová konstrukce, čalouněná eko-kůží.
 
Rozměr : 43 x 45 x 87 cm

ABOUT A STOOL 38/39

Designová barová židle ABOUT A STOOL.

Barová stolička z úspěšné kolekce ABOUT A CHAIR.
Podnoží z nakloněných ocelových trubek se nabízí v přírodním nerezu nebo stříkané práškovou barvou v černém nebo bílém odstínu.
Sedák v plastovém provedení je dostupný v barvách: bílá, černá, šedá, korálově červená, modrá. Možná je i čalouněná varianta v látce či kůži.

Rozměr: šíře 47 x hloubka 45 x výška 65/76 cm
            šíře 50 x hloubka 48 x výška 75/86 cm

ABOUT A STOOL 32/33

Barová stolička z úspěšné kolekce ABOUT A CHAIR.  

Dvěřevé nohy jsou dostupné ve variantách: přírodní dub s nerezovou tyčí na podpěru nohou, bíle vymývaný dub s nerezovou tyčí na podpěru nohou  nebo černě mořený jasan s černou tyčí na podpěru nohou.

Sedák se nabízí v plastovém provedení v barvách: bílá, černá, šedá, korálově červená a modrá. Možná je i čalouněná varianta v látce či kůži.

Rozměr: šíře 50 x hloubka  43 x výška 65/76 cm

            šíře 50 x hloubka  46 x výška 75/86 cm

PEZZO

Stolička PEZZO je vyrobena z masivního dubu, nebo ořechu.

Rozměr :
Ø 33 x 45 cm

Zpět nahoru