K vidění u nás

ALEŠ LAMR

Rádi bychom vás pozvali na výstavu obrazů Aleše Lamra.

Aleš Lamr (1943) se pohybuje na české výtvarné scéně již od roku 1968. Vystavoval na četných výstavách doma i v zahraničí. Kromě tradiční malby se věnuje i grafice a sochařství. Pro Lamrovu tvorbu je příznačné ovlivnění pop-artem.

Aleš Lamr má charakteristický rukopis s jasnými barvami. V jeho torbě nebylo nikdy nic útočného, provokujícího či šokujícího. Na vše se umělec dívá laskavě, se smyslem pro jemný humor, hravost a kreativitu. Vytvořil si tak v českém prostředí nezaměnitelný svět metafor a symbolů opřený o pohled, v němž není nic zádumčivého či melancholického. Aleš Lamr je často zařazován mezi představitele grotesknosti v českém umění. Jeho obrazy nám přinášejí stále radost z blahodárného uvolnění.

TREE

Designový konferenční a odkládací stolek TREE.

Vrchní deska je bíle či černě matně lakovaná, nebo je použita dýha ořechu a dubu.

Podnoží je kovové, matně lakované na černý, bílý a tyrkysový odstín.

Rozměr:
Ø 85 x výška 32 cm
Ø 40 x výška 50 cm

CÉLINE

Odkládací stolky CÉLINE jsou k dispozici ve dvou výškách 55 a 65 cm.

Podnož stolku je kovová, lakovaná bílá či černá.
Vrchní deska je k dispozici opět lakovaná na černou, nebo bílou barvu a dále je v nabídce deska v přírodní dýze dubu a dubu mořeném do vzhledu kaštanu.


Rozměr:
45 x 44 x výška 55 cm
45 x 44 x výška 65 cm

CORA

Designové konferenční stolky CORA.

Vrchní desku je možné vybrat z ořechové dýhy či dubové dýhy tepelně upravené na tmavě hnědý odstín.

Konstrukce je chromová, bronzová, nebo černý chrom.Rozměr:
Ø 40 x výška 48 cm

40 x 80 x výška 38 cm - ovál
40 x 110 x výška 38 cm - ovál
 

ASOLO

Pohodlí, elegance a přizpůsobivost, to je designová sedací souprava ASOLO, novinka pro rok 2017.

Sedací souprava či křeslo Asolo má kompletně snímatelné čalounění v případě čalounění látkou, pevné čalounění v případě použití kůže.

Podnož je kovová, 15 cm vysoká lakovaná, k dispozici ve 20 odstínech, nebo chromovaná, bronzová, zlatá, měděná či titanová.V sedáku je použitý originální mechanismus pro vysunutí sedacího polštáře, který lze jednoduše ovládat pomocí jedné ruky. Tím získáme větší hloubku sedu pro absolutní relaxaci. 

MARIPOSA PAMPA - KŘESLO BUTTERFLY

Butterfly křeslo.
Krásné a elegantní ´´motýlí´´ křeslo Vás ohromí na první pohled.
Křeslo Mariposa bylo navrženo 3 designéry ve 30.létech 20.století. Jedná se o opravdovou, zavedenou klasiku s nejvyšší kvalitou a stylovým designem.

Je k dispozici v atraktivních barvách hovězí kůže. Název Pampa nese právě podle argentinského skotu, který se pase na travnatých pláních-pampách.

Sedák z tlusté vydělané kůže je vytvořen od kvalifikovaných tvůrců jezdeckých sedel. Barevné varianty kůže : chocolate, oak vintage, polo vintage, polo.

Rám je z 12mm oceli.
 
Rozměr: šíře 84 x hloubka 83 x výška 92cm
 

ICELAND MARIPOSA

Ohromující a elegantní ´´motýlí´´ křeslo. Jedná se o opravdovou, zavedenou klasiku s nejvyšší kvalitou a stylovým designem. Extravagantní verze křesla v exkluzivní jehněčí vlně kupírované nebo s dlouhým vlasem. Nabízí se v naprosto přirozených barvách - bílá, černá a šedá.

K dispozici je také podnožka.
 
 
Rozměr: šíře 84 x hloubka 83 x výška 92cm

BINO

Designový konferenční stolek BINO měkkých tvarů je k dispozici ve třech rozměrech. 

Konstrukce stolku je ocelová lakovaná na bílou, pastelovou modrou, šedou, šedo-béžovou, černou a bronzovou.

Vrchní deska je k dispozici v masivním dřevěném provedení ořechu, dubu ve vzhledu vintage nebo dubu tepelně upraveném na tmavě hnědý odstín a dále lakovaná na bílou, pastelovou modrou, šedou, šedo-béžovou, černou .
 
Rozměry :
Ø 80 x v. 40 cm
 
ovál 115 x 65 x v. 35 cm

ovál 170 x 64 x v. 31 cm

EMPIRE

Opravdu čisté linie sedací soupravy EMPIRE splní Vaše přání hlubokého komfortního sezení.
 Sedačku lze čalounit látkou či kůží. Látkou čalouněný potah je kompletně snímatelný. Potah je možné chemicky čistit nebo vyprat doma v pračce, záleží na složení Vámi vybrané látky. Je možné si objednat i náhradní potah pro Vaši sedačku. Široký výběr kvalitních potahových látek či kůží je samozřejmostí!

 Komfort sezení zajišťuje vysoce kvalitní polyuretanová pěna o různé denzitě, která je obalena směsí špičkového peří čalouněného do bavlny. A dále je k dispozici výplň pouze z kvalitní polyuretanové pěny.

Kovová podnož je z leštěného nerezu.

Hloubka sedačky 102 cm, hloubka sedu 57cm.
Výška 82 cm, výška sedu 46cm.
Výška nožičky 17 cm. 


Vzorkovnice potahových materiálů můžete vidět u nás v naší vzorkovně.
 

Nabízíme jako : 3 sed MAX - šíře 240 cm, 3 sed - šíře 220 cm, 2,5 sed - šíře 200 cm

Rohový díl : 102 x 160 cm.

Díly s jednou područkou levá/pravá : šíře 212 cm, 192 cm, 172cm.

Díly bez područek : šíře 143 cm, 163cm, 183cm

Lehadla: šíře 102 x hloubka 160cm, šíře 135 x hloubka 160 cm, šíře 135 x hloubka 180 cm.

Taburet : 102 x 102cm, 102 x 160cm, 102 x 175 cm s odkládacím prostorem.

URBAN DECO´

Designová sedací souprava URBANDECO´se vyznačuje vysoce kvalitním a elegantním zpracováním. Nevšední jemné lemování kédrem je to, čím se vyznačuje tento krásný model. Kédr je vždy ve shodné barvě pohovky.

  Celodřevěný rám je polstrovaný polyuretanovou pěnou za studena lisovanou o různých danzitách. Finální polstrování je pro opravdu jemné sezení čalouněno tím nejjemnějším rounem z dutých vláken, díky tomu je navozen opravdu sametový pocit sezení.
  Opěrkové polštáře jsou vyrobeny ze směsi velice kvalitního peří a polyesterové pěny. Polštáře jsou čalouněny do speciálního obalu, který nepropouští peří.
  Čalounění je možné vybírat z široké nabídky potahových látek, nebo kůží. V případě čalounění látkou má sedací souprava kompletně snímatelný potah. Potah lze chemicky čistit, či prát u vás doma v pračce - dle složení vybraného materiálu. Je také možné si objednat náhradní potah pro Vaši sedačku.
  Nožičky jsou skryté, vyrobeny z šedého kvalitního plastu (ABS). Chromové či dřevěné nožičky jsou k dispozici na vyžádání.

Hloubka 100 cm, výška 82 cm

FORME

Designový konferenční stolek FORME.
Výrazné odkládací a konferenční stolky 
FORME v retro stylu jistě zapadnou do vašeho interieru.
 Masivní bukové nožičky je možné vybírat z varianty : mořené na dub hnědý nebo americký ořech.
 Deska stolu je lakovaná matným lakem, k dispozici je 12 odstínů. Vrchní deska má frézované, zkosené hrany na 45º.

Barvu nožiček a vrchní desky lze mezi sebou libovolně kombinovat.

Rozměr :

45 x 45 x v. 50 cm
60 x 60 x v. 42 cm
90 x 90 x v. 35 cm

EXTRASOFT

Designová sedací souprava EXTRASOFT se vyznačuje velice kvalitním a elegantním zpracováním. Nevšední lemování kédrem je to, čím se vyznačuje tento krásný model. Kédr je možné barevně odlišit od celkové barvy vaší pohovky, nebo jej nechat ve shodné barvě.

  Celodřevěný rám je polstrovaný polyuretanovou pěnou za studena lisovanou o různých danzitách. Finální polstrování je pro opravdu jemné sezení čalouněno tím nejjemnějším pěřím z čínských kachen a tato vrstva je prošitá do jednotlivých sekcí, tak aby peří zůstalo tam, kde má. Opěrkové polštáře jsou vyrobeny ze směsi opět velice kvalitního peří a polyesterové pěny.
  Čalounění je možné vybírat z široké nabídky potahových látek, nebo kůží. V případě čalounění látkou má sedací souprava kompletně snímatelný potah. Potah lze chemicky čistit, či prát u vás doma v pračce - dle složení vybraného materiálu. Je také možné si objednat náhradní potah pro Vaši sedačku.
  Nožičky jsou skryté, vyrobeny z šedého kvalitního plastu (ABS).

Hloubka 106 cm, výška 68 cm (bez opěrkových polštářů).

BOMBAY

Designovou postel BOMBAY je možné čalounit látkou či kůží .
V případě čalounění látkou má postel kompletně snímatelný potah, který lze chemicky čistit nebo prát doma v pračce - dle složení materiálu. Je také možné si dokoupit nový potah pro Vaši postel - například v jiné barvě.

KURA

Designový koberec KURA je ručně vyroben ze 100 % vlny. K dispozici jsou barvy : béžová, šedo-levandulová a kobaltová  .

Váha koberce je 4 kg/m2.

Rozměr : 170 x 240 cm
             200 x 300 cm
             nebo rozměr na zakázku

Garantujeme, že tyto koberce jsou vyrobeny bez použití dětské práce. Používáme logo :  Care & Fair

Tento překrásný koberec můžete vidět u nás v barvě švestkové, stejně tak i vzorky béžové a šedo-levandulové barvy. 

TRAY TABLE


Designový stolek, který nabízí mnoho rozměrových variant.
Kovová konstrukce je stříkaná práškovou barvou. Na výběr jsou odstíny bílé, černé a šedé. Vrchní deska je odnímatelná a může posloužit také jako tác.

Materiál : kov stříkaný práškovou barvou

Rozměry :

30 x 30 x výška 30/34cm - dostupný v bílé nebo černé barvě
40 x 40 cm x výška 40/44cm- dostupný v bílé, šedé nebo černé barvě
40 x 60 cm x výška 50/54cm- dostupný v bílé nebo černé barvě
60 x 60 cm x výška 35/39cm- dostupný v bílé, šedé nebo černé barvě
 

SERVOQUADRO

Designový stolek Servoquadro.
Tento kulatý odkládací kávový stolek má kovovou konstrukci s úpravou chromovou, bronzovou, měděnou, titanovou, zlatou či lakovanou - k dispozici 20 berevných variant.
 Desku je možné vybírat ze široké škály laků matných s protiškrábavou úpravou, nebo lakovanou do vysokého lesku (vždy 20 odstínů). Dále Vám nabízíme přírodní dýhu z amerického ořechu, dubu mořeného na šedý odstín, přírodním dubu, nebo v páleném dubu.

Rozměr : š. 45 x hl. 45 x v. 53 cm

CUBE

Přijďte si k nám vyzkoušet sofa ,,CUBE´´. Designová pohovka CUBE patří k tomu nejkomfortnějšímu z naší široké kolekce. Snímatelný potah, možnost čalounění v látce i kvalitních kůžích. Látkou čalouněný potah je kompletně snímatelný. Potah je možné chemicky čistit nebo vyprat doma v pračce, záleží na složení Vámi vybrané látky. Je také možné si objednat i náhradní potah pro Vaši sedačku.
 Komfort sezení je možné si vybrat z polyuretanové pěny, nebo ti co dávají přednost ještě měkčímu sezení si mohou vybrat výplň péřovou.
 Nohy jsou skryté z kvalitního plastu 2 cm proti poškrábání Vaší podlahy. CUBE je možné složit i jako rohovou sedací soupravu, nebo jen ve verzi  s ,, lehadlem´´. 

Sedačku lze doplnit odkládacím tácem či knihovnou v matném laku v barvě bílé a černé.

Vzorkovnici potahových materiálů stejně tak i tento krásný a elegantní model můžete vidět u nás v naší vzorkovně.

Hloubka 100 cm, výška  70 cm.

Nabízíme jako : 4 sed - šíře 266 cm, 3 sed MAX - šíře 246 cm, 3 sed - šíře 226 cm, 2,5 sed - šíře 206 cm.

Taburety : 68 x 100 cm, 78 x 100 cm, 100 x 100 cm, 100 x 166 cm.  

Rohový díl : 100 x 100 cm.

Díly s jednou područkou levá/pravá : šíře 133 cm, 123 cm, 113 cm, 103 cm.

Díly bez područek : šíře 98 cm, 88 cm, 78 cm, 68 cm, 48 cm.

Lehadla: šíře 113 x hloubka 166 cm, šíře 103 x hloubka 166 cm.

 

 

WING

Pohovte si u nás v  sofa ,,WING´´. Překrásný a neobyčejně krásný tvar této sedačky WING nadchne zejména příznivce jednoduché krásy. Společně s pohovkou CUBE patří k tomu nejkomfortnějšímu z naší široké kolekce.
Snímatelný potah, možnost čalounění v látce i kvalitních kůžích je samozřejmostí. Látkou čalouněný potah je kompletně snímatelný. Potah je možné chemicky čistit nebo vyprat doma v pračce, záleží na složení Vámi vybrané látky. Je také možné si objednat i náhradní potah pro Vaši sedačku.
Komfort sezení je možné si vybrat z výplně z vysoce kvalitní polyuretanové pěny o různé denzitě, nebo ti co dávají přednost ještě měkčímu sezení mohou mít výplň opět s vysoce kvalitní polyuretanovou pěnou, která je ještě obalena směsí špičkového peří.
Nohy jsou skryté z kvalitního nylonu o výšce 2 cm opatřeny proti poškrábání Vaší podlahy.
WING je možné složit jako rohovou sedací soupravu, lineární sofa, nebo jen ve verzi s ,, lehadlem´´. K dispozici je též i křeslo WING.
Sedačku lze doplnit odkládacím tácem či knihovnou v matném laku v barvě bílé a černé.

Vzorkovnici potahových materiálů stejně tak i tento krásný a elegantní model můžete vidět u nás v naší vzorkovně.

Hloubka: 100 cm, hloubka sedu 62cm
Výška:  80 cm, výška sedu 42cm


Nabízíme jako : 4 sed MAX XL - šíře 408 cm, 3 sed XL - šíře 298 cm, 3 sed MAX - šíře 240 cm, 3 sed - šíře 220cm, 2,5 sed - šíře 206 cm.

Taburety : 86 x 86cm- rohový, 78 x 86 cm, 90 x 86 cm, 86 x 172 cm, 86 x 172 cm- s odkládacím prostorem

Rohový díl : 100 x 100 cm.

Díly s jednou područkou užší levá/pravá : šíře 266 cm , 188 cm, 110 cm

Díly s jednou područkou širší levá/pravá : šíře 220 cm , 142 cm

Díly bez područek : šíře 156 cm, 78 cm

Lehadla: šíře 110 x hloubka 180cm- s područkou, s krátkou područkou a odkládacím prostorem, bez područky, s odkládacím prostorem

Tác: 80 x 30 x výška 7cm

Knihovna: 80 x 30 x výška 35cm
 

 

DELANO

Velké strukturální polštáře, které se opírají o tenké čalouněné podstavce, to je designová sedačka DELANO.
Inovativní projekt s atraktivním tvarem.  U této designové sedačky lze kombinovat dvě různé výšky zad a to dává možnost získat různá řešení, vždy jedinečná a jednotná. Je tak zajištěno dlouhotrvající pohodlí.
Sedačku DELANO lze čalounit látkou či kůží. Látkou čalouněný potah je kompletně snímatelný. Potah je možné chemicky čistit nebo vyprat doma v pračce, záleží na složení Vámi vybrané látky. Je možné si objednat i náhradní potah pro Vaši sedačku. Široký výběr kvalitních potahových látek či kůží je samozřejmostí!
Komfort sezení zajišťuje vysoce kvalitní polyuretanová pěna o různé denzitě, která je obalena směsí špičkového peří s polyuretanovou drtí čalouněné do bavlny. DELANO poskytuje velmi jemný vzhled a velice luxusní sezení.
Skryté nohy, 4cm vysoké,jsou opatřeny proti poškrábání Vaší podlahy.

DELANO Vám nabízí na výběr z nízkého (60 cm), nebo vyššího (75 cm) opření. Široká nabídka komponentů nabízí model skládat lineárně, jako rohovou sestavu nebo jen ve verzi s ,, lehadlem´´.
Sedačku lze doplnit odkládacími stolky a knihovnou v matném laku, laku leštěném do vysokého lesku a také ve dřevěné dýze amerického ořechu či dubu mořeného na tmavě hnědý odstín.

Vzorkovnici laků, dřevěných dýh, potahových materiálů stejně tak i tento tvarově čistý model můžete vidět u nás v naší vzorkovně. 

Hloubka 99 cm, hloubka sedu 66cm.
Výška 60/75 cm, výška sedu 39cm.


Nabízíme jako : 4 sed - šíře 330cm, 3 sed MAX - šíře 264 cm, 3 sed  - šíře 198 cm, 2 sed - šíře 165 cm.

Křeslo s područkami  :  šíře 132 cm.

Křeslo bez područek : šíře 66 cm, 99 cm, 132cm

Taburety: 66 x 99, výška 39cm / 99 x 99 cm, výška 39cm

Rohový díl : 99 x 99cm, 99 x 132 cm, 99 x 165cm

Díly s jednou područkou levá/pravá : šíře 99 cm, 132 cm, 165 cm.

Díly bez područek : šíře 66 cm, 99 cm, 132 cm.

Lehadlo s jednou područkou : šíře 99 x hloubka 165 cm.

Knihovna místo područky: šíře 33 x hloubka 99 x výška 56cm

Knihovna místo područky s odkládací plochou: šíře 66 x hloubka 99 x výška 56cm

Nízký odkládací stolek: šíře 66 x hloubka 99 x výška 6cm / šíře 99 x hloubka 99 x výška 6cm

 

 

 

IMPUNTO

Rafinovaná, luxusní a půsovivá postel IMPUNTO se vyznačuje asymetricky prošívaným čelem, které je úchvatně řešené. Máte na výběr více variant: hladký rám s hladkým neprošitým čelem, hladký rám s prošívaným čelem  nebo prošívaný rám spolu s prošívaným čelem.

Horkou novinkou je postel IMPUNTO MAXI s vyším prošívaným čelem i ráme, tato varianta působí velice honosně.

Designovou postel IMPUNTO je možné čalounit látkou či kůží. V případě čalounění látkou má postel kompletně snímatelný potah, který lze chemicky čistit nebo prát doma v pračce - dle složení materiálu.

Nožičky jsou skryté, 4cm vysoké. Výška rámu postele od země je 34cm.
 

U postele IMPUNTO můžete vybírat z rozměrů matrace: 150x190, 150x200, 160x190, 160x200, 180x200, 180x210, 193x200 cm.

Dále se nabízí ve verzi postel s úložným prostorem pod lůžkem v rozměrech matrace: 150x190, 150x200, 160x190, 160x200 cm.

DOUGHY

Přijďte si k nám vyzkoušet komfortní sezení  v designové sedačce  ,,DOUGHY´´. Čisté a jednoduché tvary Vás překvapí. Máte na výběr ze dvou variant opření : nízké zádové opěrky s luxusními polštářky nebo polohovatelná opěrka, kterou je možno nastavit do různých poloh, tak jak si přejete pro Váš pohodlný a ničím nerušený odpočinek.Tyto dvě varianty opření lze mezi sebou vzájemně kombinovat.
Skutečně vysoce komfortní a luxusní pohovka z naší nabídky!
Snímatelný potah, možnost čalounění v kvalitních látkách je samozřejmostí. Potah je možné chemicky čistit nebo vyprat doma v pračce, záleží na složení Vámi vybrané látky. Je také možné si objednat i náhradní potah pro Vaši sedačku.
Komfort sezení zajišťuje kvalitní polyuretanová pěna o různé denzitě.
Nohy jsou skryté z kvalitního nylonu s výškou 3,5cm.
Doughy je možné složit jako rohovou sedací soupravu, lineární sofa, nebo jen ve verzi s ,, lehadlem´´. K dispozici je též i křeslo Doughy bez područek.
Sedačku Doughy lze doplnit knihovnou v matném bílém laku.

Vzorkovnici potahových materiálů stejně tak i tento krásný a elegantní model můžete vidět u nás v naší vzorkovně.


Hloubka: 105 cm, hloubka sedu: 59cm
Výška: 58 cm-nízké opření, výška: 73/96-nastavitelná opěrka, výška sedu : 38cm

Nabízíme jako : 3 sed MAX - šíře 270 cm, 3 sed - šíře 240 cm, 2 sed - šíře 210 cm.

Křeslo bez područek může být v šíři: 75 cm, 90 cm, 105cm.

Taburety: 75 x 105 cm, 90 x 105 cm, 105 x 105 cm, 75 x 155, 90 x 155, 105 x 155.

Rohový díl : 105 x 105 cm, 105 x 155, 135 x 135, 135 x155.

Díly s jednou područkou levá/pravá : šíře 105 cm, 120 cm, 135 cm.

Díly bez područek : šíře 75 cm, 90 cm, 105 cm.

Lehadlo s jednou područkou : šíře 120 x hloubka 155 cm, šíře 135 x hloubka 155 cm.

Lehadlo bez područky : šíře 90 x hloubka 155cm, šíře 105 x hloubka 155.

Knihovna: 105 x 30 x výška 57cm, 155 x 30 x výška 57cm

 

KEPLER

Kepler je designové závěsné světlo nadčasového vzhledu.

Pojmenované po německém matematikovi, astronomovi a astrologovi, který objevil Supernovu, Johannesovi Keplerovi.

Pro tento design byly využity vysoce inovativní materiály. Znásobeny jednotlivé LED diody na velkém povrchu, aby bylo široce odráženo světlo a svítídla tak představovala iluzi nekonečna.

Použité materiály: ocel, polykarbonát

Rozměry: 73 x 71 cm
 

ABOUT A CHAIR - dřevěná noha

Designová židle About A Chair s dřevěnonu nohou.

Tento model nabízí podnož dřevěnou z dubu mořeného černou barvou, nebo v přírodním lakovaném dubu a bíle vymývaném přírodním dubu.
  Polypropylenový sedák je k dispozici v široké škále barev, dle vzorkovnice výrobce.
 
  K plastovému sedáku křesílka si lze dokoupit i extra čalounění ,,pouze´´předního sedáku nebo čalounění sedacího polštáře v látce nebo kůži.
Další variantou je sedák celo čalouněný velkým množstvím látek nebo kůží.

Rozměr křesílka: šíře 59 x hloubka 52 x výška 46/79cm

 

HOOP

Kolekce designových židlí HOOP. Základní koncept tohoto programu byl navržen tak aby splnil všechny požadavky k zařízení soukromých, ale i veřejných prostor.

Materiály podnoží : chrom, hliník, noha lakovaná na bílou, šedou, černou a olivovou barvu.

Sedák je vyroben z plně probarveného polypropylenu v barvách: bílá, červená, zelená, světle šedá, tmavě šedá, olivová, oranžová a černá. Mohou být i s čalouněnými sedáky v širokém výběru látek či kůží.

Rozměr : š. 53 x hl. 54 x v. 80 cm

KUBIC

Rozkládací sedačka KUBIC může být čalouněna látkou či kůží. V případě čalounění látkou je její potah kompletně snímatelný a lze jej chemicky čistit, nebo prát doma v pračce – dle složení látky. Hloubka sedačky je 96 cm, výška 86 cm. Šíře područky 25 cm.
Sedačka je navržena především jako model s rozkládáním a úložným prostorem, může být ale i nerozkládací. Součástí nabídky je křeslo, taburety, rozkládací taburet, záhlavník, malé doplňkové polštářky, odkládací stolek v provedení dubové dýhy přírodní, mořené na tmavě hnědý odstín nebo čalouněný kůží. Dále je k dispozici stojan na noviny ve shodném provedení jako odkládací stolek.
Sedačka se nabízí v rovné variantě v rozměrech:
Šíře v cm: 140 (lůžko 70 x 195), 170 (100x195), 190 (120 x 195), 210 (140 x 195),
230 (160 x 195).
Všechny tyto varianty mohou být pevné, úložné nebo s rozkládáním. Sedačku lze také skládat jako variantu rohovou – v tomto případě je ideální znát rozměr, který máte k dispozici a my Vám rádi navrhneme co nejideálnější rozměr.

Rohové varianty sedací soupravy s lehadlem jsou stranově variabilní. To znamená, že lze sedací soupravu složit jednou s lehadlem v pravo a podruhé, třeba v případě stěhování s lehadlem na levé straně.
 

PLOPP

PLOPP designová stolička se skládá ze dvou ultra tenkých ocelových desek, které jsou svařované do požadovaného tvaru. Vzduch se pod vysokým tlakem střelí do materiálu a způsobí rozšíření oceli do konečného tvaru.

Pomocí této technologie vznikne nový kus ocelového nábytku, který ve své podobě odkazuje na plastový nábytek, ale s pevností  a jakostí oceli.


 

 

Jako doplněk Vám nabízíme botičky pro stoličku PLOPP proti poškrábání podlahy! Na spodní straně botiček jsou umístěny kožené záplaty, které zabraňují popojíždění stoličky a zaručují její bezhlučnost.
 

LOOP STAND HALL

Jednoduchost sama! Věšák ve skandinávském designu. Design Leif Jorgensen.
Kovová konstrukce (30mm čtverec) stříkaná práškovou barvou na odstín černé nebo bílé.

Rozměr: šíře 45 x hloubka 39 x výška 150cm

BLOW LOUNGE CHAIR

Jedinečné designové otočné křeslo BLOW vyplněné polyuretanovou pěnou s možností čalounění v pevné a pružné látce. Nabízí se v barvách: černá a army zelená.

Rozměr:
šíře 30/62 x hloubka 86 cm

OPIUM

Velice pohodlné a odpočinkové křeslo OPIUM s vysokým opřením Vám zajistí perfektní relax. Doporučujeme Vám ho v kombinaci s podnožkou! Křeslo má snímatelný potah (možno prát doma v pračce, nebo čistit chemicky dle vybraného materiálu) a skryté nohy, které nepoškrábou Vaší podlahu. Čalounění je možno vybírat z široké škály kvalitních potahových látek a kůží. 

Rozměry křesla : výška 91 cm, hloubka 93 cm, šíře 82 cm.
Podnož : výška 34/38 cm, hloubka 55 cm, šíře 52 cm.

ROUND ONE

Představujeme Vám zajímavě tvarované designové křeslo z lisované pěny čalouněné v látce.


Rozměry: šíře 68 x hloubka 100 x výška 74 cm

SOFT COAT HANGER

 Nabízíme vám exkluzivní ramínka na saka a kabáty v provedení masivního dřeva potaženého měkkou černou luxusní gumou, která brání poškození vašeho oblečení. Tyto ramínka se budou o vaše kabáty starat s největší pečlivostí a úctou.

V balení naleznete 4 kusy těchto ramínek.

 

ABACO TABLES

Designo kulaté konferenční stolky v kovovém provedení. Stolky je možné vybrat ve 3 velikostních variantách : 

Ø 60 cm x v. 45 cm
Ø 76 cm x v. 30cm
Ø 90 cm x v. 18 cm

Stolek má kovovou konstrukci s úpravou chromovou, bronzovou, měděnou, titanovou, zlatou či lakovanou matným lakem - k dispozici 20 berevných variant.
Vrchní deska  se nabízí opět v  matném laku - dle vzorkovnice výrobce (20 barev) s úpravou proti poškrábání či s úpravou chromovou, bronzovou, měděnou, titanovou a zlatou.

 

 

PŘÍRODNÍ KŮŽE SE SRSTÍ

Přírodní kravská kůže se srstí v barvě černo-bílé. Rozměr cca 220 x 210 (3,5 - 4,5 m2). Tloušťka kúže 1,8 - 2,3 mm. Co kus to originál ve vzhledu i velikosti. 
Naše kůže neobsahují chrom VI (šestimocný chrom), běžně používaný při zpracování kůže.

LINE UP

Otočné křeslo s železnou konstrukcí, vyplněné studenou pěnou pro pohodlné sezení.
Křeslo má polohovatelnou opěrku hlavy.

Čalouní se v látce i kůži.


Rozměry: šíře 95 cm x celková hloubka 85cm x celková výška 105 cm, hloubka sedu 55cm x výška sedu 38 cm
 

 

SAVANNA

Tento překrásný a elegantní koberec je ručně vyrobený ze 100 % viskózy. Savanna má duhově-lesklý vzhled.
Barevné provedení : zelená šalvěj, tortora, stříbrná, oranžová, levandulová, šedá, azurová, bílá, béžová a modrá.

Váha koberce je 5,5 kg/m2.

Rozměry : 170 x 240 cm
               200 x 300 cm

Na objednávku je možné vyrobit i atypické rozměry.

Garantujeme, že tyto koberce jsou vyrobeny bez použití dětské práce. Používáme logo :  Care & Fair

Tento překrásný koberec můžete vidět u nás v naší vzorkovně, stejně tak i vzorky všech možných barevných provedení.

FILO XL

Designová postel FILO XL.
Postel je připevněna tzv. „neviditelným“ akrylátovým podnožím a to působí jako by plavala ve vzduchu.

Průhledné plexi nožičky, 21cm vysoké. Celková výška rámu postele je 25cm.

Poslední kus na našem showroomu v rozměru pro matraci 180x200 cm. Nadále se postel již nevyrábí.
 

OTHER ONE

Zajímavě tvarované designové křeslo z lisované pěny. Křeslo se čalouní pouze látkou.


Rozměry: šíře 68 x hloubka 86/92 x výška 30/74 cm

 

DRAB

Vtipně řešený věšák připomínající žebřík. Původně byl navržen pro věšení ručníků či županů, ale dokonale poslouží pro odkládání Vašich svršků či jiných nezbytností.

Vytváří se technologií, kdy do svařované oceli se pod vysokým tlakem vpouští vzduch a materiál se nafukuje do daného tvaru písmene H.

Vybírat můžete z barevných variant lakované bílé, černé, šedé barvy nebo v leštěné nerez oceli -inox

Rozměr: šíře 46 x výška 188cm

Zpět nahoru