Věšáky

ALGA

Designový stojací věšák ALGA vyrobený z nerezu, lakovaný na barvu bílou, antracitovou, šedou, béžovou a matnou růžovou.

Rozměr:
Ø 40 x výška 177 cm

WOOD

Designový dřevěný věšák WOOD s lakovanou policí.

Struktura věšáku je vyrobena z jasanového dřeva, mořeného na tmavý dub, přírodní dub či ořech.


Lakovaná police je v barvě bílé, champagne a starorůžové.


Rozměr:
v. 170 x š. 108 x hl. 43 cm

SPIGA

Designový věšák SPIGA je vyrobený z Polyethylenu v barvě: bílé, červené, zelené, béžové, antracitové, fialové, tortora a v bronzovém vzhledu.

K dispozici je s 6 či 8 úchyty.

Rozměr.
Ø 35 x v. 172 cm / 6 úchytů
Ø 35 x v. 186 cm / 8 úchytů

TTTWIST

Designový věšák.
Osm ohnutých bukových lamel, jako by tančilo... Jejich elastické napětí poskytuje tomuto věšáku vynikající formu a stabilitu.
  Oděvy mohou být zavěšeny na háčky v horní části, v tomto případě je stále vidět krásný detail tohoto designového věšáku a objeví se "dřevěný květ". Nebo je možné šaty zavěsit i na horní lamely.

Volit můžete z mnoha barevných variant provedení: přírodní buk, bois blond, buk mořený na tmavý odstín, bílý lak, tricolor(přírodní buk, bělený buk, tmavě mořený buk), multicolor(bois blond, bělený buk, oranžový a žlutý lak), Italia(bílý , červěná a zelený lak).

Rozměr: Ø 60cm, výška 167cm

FLAMINGO

Designový luxusní věšák Flamingo je vyroben s vysokým řemeslným zpracováním z masivního ořechového dřeva. K dispozici je v přírodním ořechovém dřevě, dále v ořechu mořeném na odstín moka či wenge a lakovaný bílou, černou, hnědou a šedou barvu.

Varianta Flamingo green je doplněna poličkou pro uložení květináče. Polička je umístěna ve výšce 148 cm a její průměr je 26 cm.

Rozměr : ø 48 x výška 170 cm

BUBBLE

Designový věšák Bubble je novinkou pro rok 2015.
Tělo a podnož věšáku je k dispozici v barvě bílé, červené, modré, šedé, béžové či černé.
Koule opět v barvě bílé, červené, modré, šedé, béžové či černé a dále ještě v provedení přírodního buku a buku lakovaného na černý odstín, kdy zůstávají být vidět léta dřeva.

Rozměr :
Ø 35 x 172 cm

ROMBO

Ocelové pláty, které jsou prvotně nařezány laserem a následně ručně ohýbané do požadovaného tvaru, tvoří tento unikátní věšák. Ten je stříkaný práškovou barvou na červenou, bílou nebo matně černou.
Rozměry: Ø 47.5 cm, výška 172cm
 

LOOP STAND HALL

Jednoduchost sama! Věšák ve skandinávském designu. Design Leif Jorgensen.
Kovová konstrukce (30mm čtverec) stříkaná práškovou barvou na odstín černé nebo bílé.

Rozměr: šíře 45 x hloubka 39 x výška 150cm

GODOT

Godot je věšák pro Vaše oblečení s jasným odkazem na svět plný fantazie. Věšák vzhledu stromu ukrývá centrální kapsu, kam můžete uložit klíče či jiné drobnosti. Výměnné barevné konce ramen věšáku krásně oživí nejen samotný věšák, ale i Váš interiér.
Věšák se přizpůsobí soukromému prostoru, stejně tak i veřejným prostorům, čekárnám, hotelovým halám...

Rozměr: 43 x 40 x výška 176cm

Nabízí se ve dvou barevných provedeních, v základní matné barvě plastu ( bílá nebo odstín tortora ), další variantou je lak v bílém odstínu. Na výběr máte 5 barevných možností zakončení ramen věšáku: matná bílá,  matná tortora, matná černá, lakovaná červená, lakovaná žluto-zelená barva.
Věšák využijete v interiéru, stejně tak i v exteriéru, neboť je vyroben z odolného polyethylenu.Svítící varianta věšáku se nabízí v neutrální transparentní barvě.
Svítící věšák lze použít jen v interiéru. Součástí je i transparentní kabel, bipolární zásuvka, nožní přepínač. Žárovka 1 x 20W E21 není součástí.

SOFT COAT HANGER SLIM

Designové ramínko na šaty SOFT COAT HANGER SLIM.
Nabízíme vám exkluzivní ramínka na košile v provedení masivního dřeva potaženého měkkou černou luxusní gumou, která brání poškození vašeho oblečení. Tyto ramínka se budou o vaše košile starat s největší pečlivostí a úctou.

V balení naleznete 4 kusy těchto ramínek. 

IRONY TREE

Stojací, kovový, designový věšák ve vzhledu zrezlého kovu.
Povrch je lakovaný čirým lakem.


Rozměr: Ø 70 cm x výška 170 cm
 

SOFT COAT HANGER

 Nabízíme vám exkluzivní ramínka na saka a kabáty v provedení masivního dřeva potaženého měkkou černou luxusní gumou, která brání poškození vašeho oblečení. Tyto ramínka se budou o vaše kabáty starat s největší pečlivostí a úctou.

V balení naleznete 4 kusy těchto ramínek.

 

CHIODO

CHIODO je legrační háček z přírodního bukového dřeva, nebo buku lakovaného anilínovou barvou na bílou, šedou, modrou či černou barvu.
 Působí dojmem ,, špatně zatlučeného hřebíku´´ Jeho zadní strana je sešikmená a je originální ozdobou každé zdi.

 K dispozici v sadě po 2 nebo 4 kusech.

Rozměr : Ø 9,5 cm x 8 cm

CAIO-UP

Design: Paolo Cappello

Věšák, který naprosto brilantně plní svou funkci. Tvoří ho ocelová trubka lakovaná v barvách bílé, žluté, červené, zelené nebo černé.

Rozměr: 103 x výška 165cm

GAME OF TRUST

Úchvatný a neokoukaný designový věšák GAME OF TRUST složený ze 3 elementů z masivního dřeva.
Kombinace barevného provedení:

1)celodřevěný v přírodním odstínu
2)stojna v přírodním dřevě a vršek je lakovaný na bílý, černý, červený, žlutý odstín a nově také korálová, pastelová modrá a dva odstíny šedé !
3)celolakovaný věšák v bílé barvě

Rozměr: Ø 48 x výška 170cm

NARCISO

Designový držák deštníků vyrobený z ohýbaného lakovaného kovu.

K dispozici v barvě bílé, béžové, šedé, bronzové a světle růžové.Rozměr:
34 x 44 x výška 72 cm

MATCH BOX

Funkční a estetický věšák v podobě zápalek spojuje jednoduché a praktické řešení pro odložení Vašich svršků. Vyroben je z laserem nařezaných částí oceli. Použitá je epoxidová prášková barva v provedení: červená, zelená, matná bílá.

Rozměry: 31 x 27cm, výška 180cm
 

XX

Designový stojací věšák XX.

XX věšák byl koncipován jako velmi praktický kus designu. Je tvořen dvěma protínajícími se kusy z masivního dubu k dosažení cíle stability a použitelnosti. XX může být nainstalován rychle a je snadno přenosný.

K dispozici v přírodním dubu, dubu lakovaném na bílý odstín a dubu barevně upraveného na vzhled ořechu.

Rozměr:
60 x 60 x výška 172,5 cm

PIN

Univerzální věšák, dostupný v mnoha poutavých barvách a různých velikostech. Díky tomu můžete na své zdi vytvořit zajímavé barevné obrazce, které budou funkční nebo pouze dekorativní.

Rozměry: 10cm, 12cm, 14cm, 16cm, 18cm

Jednotlivě jsou k dispozici pouze v měděném provedení.

V setech jsou dostupné barvy: lesklá bílá, lesklá černá, žlutá, šedá, leštěná ocel-inox

PIN set 3kusy: 1x 10cm + 1x 12cm + 1x 14cm
 
PIN set 6 kusů: 2x 10cm +2 x 12cm + 1x 14cm + 1x 16cm
 

KAMYKI

Unikátní věšák a dekorace v jednom provedení.  Nepravidelný tvar, nerezová ocel leštěná do vysokého lesku, to je jedinečný designový výtvor KAMYKI. Jedná se o limitovanou edici.

Rozměr se pohybuje od Ø 7cm do Ø 20cm. V prodeji je set 6kusů rozné velikosti.

ANACLETO

Designový věšák Anacleto je dekorativní a praktický.
Jednoduchý a stylový věšák stříkaný práškovou barvou na matné odstíny bílé, černé, červené, pastelové modré nebo dva odstíny šedé barvy.


Rozměr: šíře 80 x výška 170cm

LEAF

Věšáková stěna složená z jednotlivých prvků a dává tak prostor pro tvůrčí svobodu.
Vyrobena z ocelového plechu řezaného laserem. Stříkané práškovou barvou v barvách bílé, žluté, červené, pastelové modré, korálové, černé a dále dva odstíny šedé.


Rozměr: šíře 21 x hloubka 11 x výška 21cm

HOT PIN / HOT HEART

HOT PIN je klasický věšák. Pro více zábavy je tato varianta dodávána ve 2D rozměru a pro jeho konečný vzhled je třeba jej dopéct doma ve vaší troubě. Stejně jako předpečené bagety ze supermarketu.... Během 20- ti minutového pečení v troubě na 200 °C se věšák přetransformuje z 2D vzhledu do požadovaného 3D vzhledu.

Nově také jako HOT HEART !!

Rozměr: Ø10cm a Ø12cmIdeální jako vtipný dárek !

Provedení nerez leštěný.

DRAB

Vtipně řešený věšák připomínající žebřík. Původně byl navržen pro věšení ručníků či županů, ale dokonale poslouží pro odkládání Vašich svršků či jiných nezbytností.

Vytváří se technologií, kdy do svařované oceli se pod vysokým tlakem vpouští vzduch a materiál se nafukuje do daného tvaru písmene H.

Vybírat můžete z barevných variant lakované bílé, černé, šedé barvy nebo v leštěné nerez oceli -inox

Rozměr: šíře 46 x výška 188cm

KAMM

Další z řady jedinečných věšáků vytvořený speciální metodou, kdy se svařovaná ocel velmi pečlivě nafukuje vzduchem pod vysokým tlakem a dochází tak k vytvoření jedinečných výdutí a vln.

Vybírat můžete ze 3 velikostí a barevných odstínů: zelené, šedé, nerez-inox a lesklé bílé nebo černé. Další variantou je měděné provedení.

Rozměr:

šíře 50 x výška 13 cm…...3 vlnky

šíře 76 x výška 13cm…….5 vlnek

šíře 130 x výška 13cm…..9 vlnek

BONES

Projekt BONES( kosti ) je založen na dobře známých stavebních systémech jedntlivých kostí ( kostra ). Charaktistickým atributem této´´stavby´´ jsou spoje. Jednotlivé prvky mohou být spojeny do vzorů. Své využití naleznou jako designová ramínka na šaty, či jako neobvyklá dekorace na zdi.

Dostupné v provedení lakované oceli na bílý odstín.

Rozměry:

délka 50 x výška 13 cm.....kost M
délka 76 x výška 13cm......kost L

LOOP STAND WARDROBE

Jednoduchost sama! Věšák ve skandinávském designu. Ideální použití doma, ale i do veřejných prostor obchodu, kavárny...
Design Leif Jorgensen.
Kovová konstrukce (30mm čtverec) stříkaná práškovou barvou na odstín černé nebo bílé.

Rozměr: šíře 130 x hloubka 60 x výška 150cm

ALICANTE

Designové, obdélníkové zrcadlo ALICANTE, je vybaveno integrovaným šuplíčkem či věšáky z masivního ořechového, nebo dubového dřeva, mořeného na tmavě hnědý odstín.

Barvu zrcadla je možné vybrat klasickou stříbrnou a s nádechem do bronzova.Zrcadlo lze také doplnit led osvětlením na senzor.Rozměr:
180 x 71 cm
 

LAPSUS

Volně stojící věšák připomínající typické pouštní sukulenty. Věšák LAPSUS je doplněný 6 rameny. Jeho kovová základna zaručuje výbornou stabilitu. Okouzlující design s příměsí vtipu, kvalitní zpracování, barevnost- to vše je obsaženo ve věšáku, který najde své uplatnění v domácím interiéru, ve veřejných prostorech. Je vhodný i k venkovnímu užití.

Nabízí se ve dvou barevných provedeních, v základní matné barvě plastu( bílá, svítivě zelená, růžovo- červená), další variantou je lak v bílém, černém a svítivě zeleném odstínu.


Rozměr: 40 x 40 x výška 197cm

Váha: 12,9kg


Zpět nahoru